lt  | en 
     
 
Liqui-Moly produktai » Serviso priemonės
 
Liqui-Moly serviso priemonės

Schnell-Reiniger


Valiklis-nuriebalintojas. Ypatingai greitai ir be pėdsakų šalina tepalus, riebalus ir purvą.

 

MoS2-Rostlöser

Varžtų atlaisvintojas su MoS2 (molibdeno disulfidu). Įsiskverbia net į pačius glaudžiausius sujungimus. Sustabdo rūdijimą ir atskiria rūdis. Apsaugo nuo korozijos ir oksidacijos, išstumia drėgmę.

 

Talpa, daugkartinio naudojimo, plastikinė

Skirta skystiems valikliams, varžtų atlaisvintojams.

 

LM 40 Multifunktionspray

Multifunkcionali purškiama alyva dirbtuvėms, namams, laisvalaikiui. 97 % veiksmingų medžiagų! Sutepa, valo, apsaugo ir užtikrina priežiūrą. Atlaisvina rūdis ir purvą. Pašalina tepalų, riebalų, klijų likučius. Išstumia drėgmę. Apsaugo nuo korozijos ir rūdžių. Daug kitų savybių!

 

Vergaser-Aussen-Reiniger


“Preparatas karbiuratoriaus valymui” pašalina tepalų likučius ir kitus užteršimus nuo karbiuratoriaus ir įpurškimo agregato. Skirtas vidaus ir išorės valymui.

 

Motorraum-Reiniger

Preparatas variklio išorės valymui. Atskiria tepalų ir riebalų dėmes, dervą ir stabdžių trinkelių dulkes.

 

Dichtungs-Entferner

Valiklis tirpinantis prilipusias variklio tarpines, lipnias mases, klijus ir pan.

 

Kälte-Spray

Atšaldantis aerozolis. Galimas lokalus detalės atšaldymas iki -45ºC. Palengvina konstrukcijų detalių (pvz., rutulinių guolių, velenų, įvorių) montavimą ir demontavimą.

 

Kupfer-Paste / Spray

Vario pasta / aerozolis, naudojamas srieginių sujungimų ir skiriamųjų paviršių, veikiamų aukštos temperatūros, aukšto slėgio ir korozijos, pvz., kompresorių ir turbinų varžtų, išmetamų dujų sistemų varžtų, uždegimo žvakių sriegių sutepimui. Atsparumas – nuo –30ºC iki +1100ºC.

 

Keramik-Paste

Purškiama keramikinė pasta, naudojama srieginių sujungimų ir skiriamųjų paviršių, veikiamų aukštos temperatūros, aukšto slėgio ir korozijos, sutepimui. Atsparumas – nuo –40ºC iki +1400ºC.

 

Motor-Lecksucher

Preparatas aptinkantis nesandarias vietas variklyje, per keletą sekundžių lokalizuoja nesandarumus vietas oro įsiurbimo srityje.

 

Leck-Such-Spray

Preparatas aptinkantis nesandarias vietas suspausto oro, dujų talpose, žarnose ir pan.

 

Auspuff-Reparatur-Paste

Pasta dujų išmetimo sistemos remontui, užtaiso skyles dujų išmetimo sistemoje. Ypatingai atspari karščiui ir visiškai nepralaidi dujoms.

 

Auspuff-Montage-Paste

Pasta dujų išmetimo sistemos montavimui, skirta greitam ir ilgalaikiam dujų išmetimo sistemos detalių sujungimui ir sandarinimui. Ji yra atspari karščiui ir užtikrina visišką sandarumą.

 

Sekunden-Kleber

“Klijai sekundė” - tai greitai veikiantys klijai, per kelias sekundes suklijuoja plastmasę, gumą, stiklą ir metalą.

 

LM 48 Montagepaste / Sprühpaste

Montažinė pasta / aerozolis su MoS2 (molibdeno disulfidu). Skirta didelių apkrovų veikiamų detalių ir agregatų tepimui “vieną kartą visam laikui”. Užtikrina mažą trintį ir mažą užsikirtimo riziką.

 

Zink-Spray

Purškiama cinko danga kėbulo detalėms, duslintuvams ir pan. 99 % gryno cinko. Atsparumas - iki +400º C. Galima dažyti po 8 val.

 

Wartung-Spray Weiss

“Baltas tepalas”, pasižymi geromis sukibimo su paviršiumi ir atsparumo vandeniui savybėmis. Naudojamas visų judančių detalių sutepimui. Apsaugo nuo korozijos, atsparus senėjimui ir nenuteka.

 

Türschloss-Pflege

Automobilio spynelių priežiūros ir ledo atitirpdymo priemonė. Purškiamas sintetinis tepalas. Turi VW Group leidimą.

 

Silicon-Spray

“Silikoninis aerozolis” tai atskiriantis, antifrikcinis ir apsauginis, neturintis mineralinių alyvų ir riebalų, silikoninio pagrindo preparatas plastmasėms, gumai, metalui ir medžiui.

 

Electronic Spray

Preparatas elektros instaliacijos priežiūrai, padidina elektros įrangos funkcionalinį patikimumą. Valo, sumažina dilimą ir išstumia drėgmę.

 

Handwaschpaste

Rankų valymo pasta su šepečiu. Pašalina dažus, tepalą, stabdžių trinkelių likučius. Patikrinta dermatologiškai. Netrukdo odai kvėpuoti.

 

Handreiniger

Skystas rankų valiklis. Pašalina dažus, tepalą, stabdžių trinkelių likučius. Patikrintas dermatologiškai. Netrukdo odai kvėpuoti. Komplektuojama su sieniniu laikikliu (3332) ir dozatoriumi (3335), kurie duodami nemokamai, pasirašant sutartį.

 

LUFTMASSENSENSOR-REINIGER

Oro srauto daviklio regeneratorius. Skirtas pašalinti oro daviklių nešvarumams, bei nuosėdoms moderniose įpurškimo sistemose. Priemonė išsiskiria itin aktyviomis medžiagomis kurios ištirpdo nešvarumus, bet nepažeidžia jautrių komponentų.

 

Produktų katalogasSusisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti


 
  © 2024 www.rijatransa.lt | Interneto svetainių kūrimas