lt  | en 
     
 
Liqui-Moly produktai » Priedai
 

Liqui-Moly priedai


Atsisiųsti priedų kataloga

Oil Additiv


Priedas į variklinę alyvą su MoS2 (molibdeno disulfidu). Mažina trintį, kuro ir tepalo sąnaudas, pagerina variklio tepimą.


Öl-Verlust-Stop


Priedas į variklinę alyvą, sustabdantis alyvos prasisunkimą ir ištekėjimą. Regeneruoja variklio tarpines.


Hydro-Stössel-Additiv


Priedas į variklinę alyvą, mažinantis hidraulinių kėliklių darbo triukšmą.


 

Visco-Stabil


Priedas į variklinę alyvą, stabilizuojantis klampą. Sumažina alyvos sąnaudas. Neleidžia tepalui skystėti prie didelių apkrovų.

 

 

MotorClean


Priedas į variklinę alyvą tepimo sistemos profesionaliam plovimui. Pilamas į seną alyvą prieš ją keičiant. Naudojamas kartu su MotorProtect.

 


MotorProtect


Priedas į variklinę alyvą ilgalaikei apsaugai. Sumažina trintį, kuro ir tepalo sąnaudas. Ilgalaikio poveikio – 50000 km.

 


GearProtect


Priedas į mechaninės transmisijos alyvą ilgalaikei apsaugai. Sumažina trintį, pagerina transmisijos darbą. Ilgalaikio poveikio – 100000 km.

 


Getriebeoil-Additiv


Priedas į mechaninės transmisijos alyvą su MoS2 (molibdeno disulfidu). Sumažina trintį, pagerina transmisijos darbą.


Ventil Sauber


Priedas į benziną vožtuvų valymui. Sumažina kuro sąnaudas, atstato variklio galią, sumažina dujų kenksmingumą, apsaugo nuo korozijos.


Injection-Reiniger


Priedas į benziną kuro įpurškimo sistemų valymui. Užtikrina švarą kuro sistemoje, sumažina kuro sąnaudas, atstato variklio galią ir kt.

 


Oktane Plus


Priedas į benziną padidinantis jo oktano skaičių. Pagerina kuro kokybę, apsaugo nuo detonacijos, išvalo kuro sistemą nuo užteršimų.


Super Diesel Additiv


Daugiafunkcinis priedas į dyzeliną. Padidina dyzelino citano skaičių, pagerina jo užsiliepsnojimą ir sudegimą, sumažina kuro sąnaudas, išvalo kuro sistemą nuo užteršimų, apsaugo nuo korozijos.


Diesel-Spülung


Priedas į dyzeliną kuro sistemos valymui. Koncentruotas ploviklis profesionaliam valymui. Padidina cetano skaičių, saugo nuo korozijos. Turi BMW ir Mitsubischi leidimus.


Diesel-Schmier-Additiv


Priedas į dyzeliną tepantis kuro siurblį. Suteikia kurui reikalingas tepimo savybes, apsaugo dyzelinį siurblį nuo greito dilimo.


Kühlerdichter


Priedas į aušinimo skystį sandarinimui. Hermetizuoja nedidelius nesandarumus aušinimo sistemoje, užtikrina patikimą variklio aušinimą.

 


Kühlerreiniger


Priedas į aušinimo skystį plovimui. Valo aušinimo sistemą nuo kenksmingų nuosėdų, neleidžia perkaisti varikliui.

 


ATF Additiv


Priedas į automatinės transmisijos alyvą. Pagerina transmisijos darbą, sustabdo alyvos prasisunkimą. Naudojamas su ATF IIII ir ATF II alyvomis.Produktų katalogas


 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti


 
  © 2024 www.rijatransa.lt | Interneto svetainių kūrimas