lt  | en 
     
 
Naujienos » Liqui-Moly jau pasiekė Mus
 
Liqui-Moly produktai užeiti

2011.10

Liqui-Moly išlaiko bandymą
Daugybė bandymų patvirtino: priedai iš Vokietijos tikrai veikia nepriekaištingai

Motosport Sponsoriai Liqui-Moly
BMW Z4 GT3

2011.04.01


Vokietijos vairuotojai renkasi Liqui-Moly
ŽurnalasŽurnalas 2


Dviejų automobilių žurnalų skaitytojai renka populiariausios vokiškos variklinės alyvos gamintoją

LIQUI MOLY yra populiariausia variklinė alyva Vokietijoje. Dviejų automobilių žurnalų skaitytojai, dalyvaudami atskirose apklausose, šią firmą – Vokietijos variklinės alyvos ir priedų gamybos specialistę – išrinko pirmaujančiu gamintoju. LIQUI MOLY pralenkė net pasaulinių koncernų gaminamas markes. „Tai rodo, kad mes tarsi Dovydas galime nugalėti net patį Galijotą, pasiūlydami geriausius produktus ir aukščiausios kokybės paslaugas“, pareiškė LIQUI MOLY vadovas Ernst Prost.


Stambiausio Vokietijos automobilių žurnalo „Auto Motor Sport“ skaitytojai išrinko LIQUI MOLY pačia geriausia alyvos marke. Apklausoje dalyvavo kone 93 000 skaitytojų, iš kurių 48 procentai balsavo už šį Vokietijos gamintoją. Ne vienerius metus pirmąją vietą vis užimdavo „Castrol“, tačiau dabar LIQUI MOLY pirmąkart išstūmė savo varžovę iš aukščiausios pozicijos. LIQUI MOLY pelnė „Geriausios markės“ vardą tepalų kategorijoje.

Neilgai trukus Vokietijos leidinys „Auto Zeitung“ paskelbė savo skaitytojų apklausos rezultatus. Paaiškėjo, kad ir šio žurnalo skaitytojai geriausia marke išrinko LIQUI MOLY bei tepalų kategorijoje suteikė jai „Aukščiausios klasės markės“ titulą. 28,9 proc. savo balsus atidavė šiai šeimos įmonei – per dvejus metus gerbėjų skaičius išaugo daugiau nei dvigubai.

„Kalbama ne tik apie aukščiausios kokybės produktus“ – sakė Ernst Prost. „Kalbama ir apie markę, kuri yra vienodai energinga ir žavi, garbinga ir dora. Mūsų klientai nesulaukė iš mūsų jokių melagingų pažadų, o vien tik rimtą paramą.“ Vokietijoje daugybė komandiruotų darbuotojų prižiūri dirbtuves ir prekybos įmones. Klientai visame pasaulyje nuolatos kviečiami į mokymo kursus, kuriuose jie supažindinami su naujausia informacija, naujais produktais, jų naudojimu ir iš to išplaukiančiais verslo modeliais. Jei vėliau kasdieniame darbe iškyla klausimų ir problemų, į pagalbą ateina LIQUI MOLY produktų naudojimo specialistai. „Į mūsų klientų pagalbos prašymus atsiliepia ne koks nors bendrasis pagalbos centras, o tiesiogiai mūsų technikai. Mes norime palaikyti tiesioginį ryšį su savo klientais“, – pareiškė Ernst Prost.

Tai, kad Vokietijos automobilių vairuotojai pareiškė savo pasitikėjimą būtent LIQUI MOLY, Ernst Prost laiko kokybės ženklu. Šią kokybę firma užtikrina gamindama savo produktus išimtinai Vokietijoje. Automobilininkų simpatija LIQUI MOLY atsispindi ir įmonės apyvartoje: 2010-aisiais ji išaugo 20-čia procentų ir sudarė 289 mln. eurų.

„Kai prieš keletą metų pagarsinome savo tikslą tapti rinkos lyderiu, daug kas iš mūsų juokėsi“, – sakė Ernst Prost. „Dabar įrodėme, ką galima pasiekti uoliu darbu ir atsidavimu.“2011.02

Pradėjome prekyba Liqui-Moly vokiška produkcija.

 

Apie LIQUI MOLY
LIQUI MOLY GmbH, įsikūrusi Ulme, Vokietijos pietuose, siūlo platų spektrą aukštos kokybės gaminių, tokių kaip mašininė alyva, automobilių priedai, automobilių priežiūros ir pagalbiniai gaminiai. Asortimentą sudaro daugiau kaip 4000 prekių. LIQUI MOLY kuria ir bando gaminius nuosavose laboratorijose, gamina prekes išskirtinai Vokietijoje ir visus gaminius parduoda pati. Įkurta daugiau kaip prieš 50 metų LIQUI MOLY priskiriama prie dominuojančių šios pramonės šakos įmonių. Gaminiai parduodami Vokietijoje ir 90 kitų valstybių.

Produktų pristatymas:         „Didžiuojamės, kad Volkswagen į savo programą įtraukė dalį mūsų asortimento, – sakė Ernstas Prostas, vadovaujantis LIQUI MOLY partneris. – Šis bendradarbiavimas yra mūsų gaminamų priedų ir pagalbinių gaminių veiksmingumo pagrindas. Šį veiksmingumą dabar jau patvirtiname ne tik mes patys, bet ir Volkswagen.“
„Puiku, kad dominuojantis automobilių gamintojas mumis pasitiki, – teigė Ernstas Prostas. – Tai įrodo, kad gaminių su nuoroda „pagaminta Vokietijoje“ kokybė yra geresnė nei pigiųjų, kurie, nors ir kainuoja kiek mažiau, tačiau nėra tokie produktyvūs."
         Prieš priimdami sprendimą LIQUI MOLY naudai, Volkswagen bandė daugelio gamintojų gaminius. Paaiškėjo, kad LIQUI MOLY gaminiai yra veiksmingiausi ir pajėgiausi. Iš viso apie du tuzinus gaminių iš Ulmo Volkswagen įtraukė į savo programą: pažymėta Techparts ženklu, o pagaminta LIQUI MOLY. Vienas iš tokių gaminių yra Ceratec alyva, kuri mažina variklio susidėvėjimą, degalų sąnaudas ir pailgina variklio gyvavimo laiką, bei Super Diesel priedas, pašalinantis nuosėdas dyzeliniuose varikliuose ir taip mažinantis degalų sąnaudas. Tarp pasirinktų gaminių yra ir MoS2 rūdžių valiklis bei ypač švarus Weiß tepalų purškiklis.


 
  © 2024 www.rijatransa.lt | Interneto svetainių kūrimas