lt  | en 
     
 
Alyvos, Tepalai » Konsistenciniai tepalai
 
Starplex EP

Starplex EP yra aukščiausios kokybės konsistencinis tepalas, skirtas ilgalaikiam tarnavimui aukštoje temperatūroje. Pagamintas iš kruopščiai išvalytų mineralinių alyvų ir karščiui atsparaus kompleksinio ličio tirštiklio. Specialūs priedai sustiprina ribinės trinties charakteristikas (EP) tiek, kad saugus ilgalaikis tarnavimo laikas užtikrinamas net ir labai sunkiomis sąlygomis.  Starplex EP tepalai naudojami labai apkrautų įrengimų tepimui aukštose ir žemose temperatūrose, esant didelei vibracijai, dideliems greičiams ir galimam užteršimui vandeniu. Tipinis Starplex EP šeimos tepalų panaudojimas yra automobilių ratų uždarų guolių, sankabos išjungimo guolio, elektros variklių guolių užpildymas visam tarnavimo laikui. Starplex EP 2 naudojamas Texaco remiamo automobilio ratų guoliuose NASCAR lenktynių serijoje.

Starplex EP atitinka šiuos reikalavimus:
Starplex EP 1   ASTM D 4950 GC-LB (Ratų guoliai ir šasi)
Black & Decker
Starplex EP 2   ASTM D 4950 GC-LB (Ratų guoliai ir šasi)
Daimler Benz 265.1
                Timken - guolių tepalai
                BMW - sankabos išjungimo guoliai
                Porsche - ratų guoliai
                Volvo


Multifak EP

Multifak EP yra konsistencinis tepalas su ribinės trinties modifikatoriais (EP). Pagamintas iš mineralinių alyvų ir sutirštinta ličio muilais. Naudojami kaip multifunkciniai tepalai įrengimų tepimui aukštose ir žemose temperatūrose, esant didelei vibracijai, dideliems greičiams ir galimam užteršimui vandeniu. Tipinis Multifak EP šeimos tepalų panaudojimas yra bronzos ar babito slydimo guolių, o taip pat visam riedėjimo guolių spektro tepimui. Multifak EP Heavy skirtas labai sunkiai krautiems, lėtaeigiams ir retai aptarnaujamiems metalo apdirbimo staklių guoliams tepti. Puikios stabilumo charakteristikos ir atsparumas šlyčiai leidžia tepalus naudoti plačiame aplinkos temperatūros intervale. Multifak EP Heavy turi labai tirštą pusiausintetinę bazinę alyvą.

Multifak EP atitinka šiuos reikalavimus:
Multifak EP 2  (Europa)  MAN 283-Li-P2
                                      MB 267 (kaip Multifak All Purpose EP 2 ir Multifak EP 2)
                                      Vogel
                                      Safematic
                                      Beka-Max
Multifak EP 2 (Caltex ir JAV)   MB 267 (kaip Marfak All Purpose)


Molytex EP

Molytex EP2 yra konsistencinis tepalas su molibdeno disulfido (MoS2) kietaisiais priedais ir ribinės trinties modifikatoriais (EP). Pagaminta iš mineralinių alyvų ir sutirštinta ličio muilais. Rekomenduojamas labai apkrautų įrengimų tepimui, esant didelei vibracijai ir galimam užteršimui vandeniu. Molytex EP2 naudojamas automobilių vienodo kampinio greičio šarnyrams, kryžmėms, kardaninių velenų išdrožiniams sujungimams, sraigto - veržlės pavaros, pakabos bei vairo mechanizmų pirštams ir šarnyrams tepti. Tepalas yra atsparus vandeniui ir pritaikytas ilgalaikiam naudojimui.

Molytex EP2 atitinka šiuos reikalavimus:
ASTM D4950 LB klasifikacija
Association of American Railroads  M-929-75


Multifak 6833 EP 00

Multifak 6833 EP 00 yra žalios spalvos, bešvinis pusiau skystas centrinės tepimo sistemos konsistencinis NLGI 00 klasės tepalas. Pagamintas iš sintetinės bazinės alyvos (alkylbenzolio tipo) ir sutirštintas ličio muilu. Puikios takumo charakteristikos plačiame aplinkos temperatūros intervale nuo -50 0C iki +110 0C užtikrina nuolatinį tepimo taškų tepimą. Būdamas pusiau skystu, Multifak 6833 EP 00 yra tinkamas tepimui įvairių krumpliaračių, kuriems rekomenduojami konsistenciniai tepalai.

Multifak 6833 EP 00 atitinka šiuos reikalavimus:
Willy Vogel    Centrinė tepimo sistema
Tecalemit      Centrinė tepimo sistema
Lincolm         Centrinė tepimo sistema
Mercedes-Benz   Liefervorschrift DBL 6833.00
                     Blue Book 264 spec.
Safematic
MAN              283 Li-P00


Texando CX EP2

Texando CX EP2 yra konsistencinis tepalas, skirtas tepimui įvairių įrengimų, dirbančių aukštoje temperatūroje. Pagaminta iš neutralių bazinių alyvų ir karščiui atsparaus kompleksinio kalcio tirštiklio.  Šie tepalai yra visiškai atsparūs vandeniui: tiek verdančiam, tiek turinčiam šarminę ar rūgštinę reakciją. Texando CX EP2 yra Texando FO 20 tepalų nauja versija su ribinės trinties modifikatoriais. Texando CX EP2 neturi nuodingų priedų ir chloro. Reikia užtikrinti pastovų tepalo papildymą ar dažną pertepimą, jei tepalo temperatūra viršija 140 0C.
Texando CX EP2 tepalai yra labai atsparūs centrifūgavimui, todėl tinkami ir greitasūkių riedėjimo guoliui tepimui.

Texando CX EP2  atitinka šiuos reikalavimus:
Voest-Alpine
FAG                bandomi
SKF                bandomi


Texclad Premium 2

Texclad Premium 2 yra juodas konsistencinis tepalas su grafito ir molibdeno disulfido priedais. Pagamintas iš klampių mineralinių alyvų ir sutirštintas labai atspariu vandeniui kalcio muilu. Naudojamas vilkikų balnams, statybos mašinų atviriems krumpliaračiams, lynams ir grandinėms bei ypač apkrautiems slydimo paviršiams tepti. Grafito ir molibdeno disulfido kietieji priedai užtikrina tvirtą ir patikimą plėvelę ir esant labai didelėms apkrovoms. Texclad Premium 2 puikiai prilimpa ir laikosi atvirose krumpliaratinėse pavarose net ir žemesnėse už 0 OC temperatūrose.


Biostar Grease LC EP

Biostar Grease LC EP yra biologiškai suardomas konsistencinis tepalas su ribinės trinties modifikatoriais (EP). Pagamintas iš sintetinių esterių ir sutirštintas ličio/kalcio muilu. Naudojamas kaip multifunkcinis tepalas apkrautų įrengimų tepimui aukštose ir žemose temperatūrose. Tepalas atsparus žemai temperatūrai, dideliems slydimo greičiams ir galimam užteršimui vandeniu. Tipinis Biostar Grease LC EP tepalo panaudojimas yra bronzos ar babito slydimo guolių, sraigto - veržlės pavaros, o taip pat visam riedėjimo guolių spektro tepimui.

Biostar Grease LC EP atitinka šiuos reikalavimus:
MAN 283  Centralizuotų sistemų tepalas


Biostar Grease LC EP 000

Biostar Grease LC EP 000 yra biologiškai suardomas konsistencinis tepalas su ribinės trinties modifikatoriais (EP). Pagamintas iš sintetinių esterių ir sutirštintas ličio/kalcio muilu. Naudojamas kaip bėgių ir rebordos tepalas temperatūroje nuo -40 0C iki 120 0C net ir esant dideliems slydimo greičiams. Tepalas atsparus žemai temperatūrai, dideliems slydimo greičiams ir galimam užteršimui vandeniu, ypač tinkamas centrinei tepimo sistemai. Tipinis Biostar Grease LCS EP 000 tepalo panaudojimas yra ratų rebordos ir taip pat visam riedėjimo guolių spektro tepimui.

 

Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti


 
  © 2023 www.rijatransa.lt | Interneto svetainių kūrimas